Érd,Kis-Duna utca 7-9.

Karosszéria munkafelvevő / kárszakértő

Az Autócentrum Szabó Kft. immár 30 éve áll ügyfelei szolgálatában, a minőségi autókereskedelmet képviselve. Cégcsoportunk 13 márka hivatalos forgalmazója és márka szervizeként, a minőségi szolgáltatás környezetét teremti meg partnerei részére. Amennyiben szeretnéd szakmai tudásodat barátságos munkahelyi légkörben, egy profi csapat tagjaként kamatoztatni, légy aktív részese sikereinknek és jelentkezz hozzánk!

Főbb feladatok, munkák:
  • Ügyfelek fogadása, ügyféligények felmérése
  • Szerviz előjegyzés tervezése, követése
  • Javítási kalkuláció készítése
  • Biztosító társaságokkal és ügyfelekkel történő folyamatos kapcsolattartás
  • Javítási feladatok elosztása, ütemezése
  • Lakatos műhely munkájának irányítása
  • Társosztályokkal történő kapcsolattartás
  • Elvégzett munkák ellenőrzése, gépkocsi átadása

Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Munkafelvevői területen szerzett releváns szakmai tapasztalat
  • Szakirányú, műszaki középfokú végzettség
  • Jó szervező és problémamegoldó készség
  • Önálló, precíz munkavégzés
  • Számítógépes ismeretek
  • Határozott, megbízható személyiség
  • Csapatban való együttműködés
  • Ügyfélközpontú beállítottság
  • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
  • Alfa Romeo, Fiat, Ford, Honda, Jeep, Renault, Suzuki típusok ismerete
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Audashare ismerete

Amit kínálunk:
  • Átlagon felüli alapbérrel -és teljesítményed alapján plusz juttatással díjazzuk munkádat
  • Pörgős szerviz vár, ahol csak rajtad múlik mit hozol ki magadból és a csapatodból
  • Magyarország egyik legnagyobb autókereskedésében dolgozhatsz
  • 13 autómárka gyári támogatását kaphatod
  • 30 év alatt gyűjtött tapasztalatunkkal, tudásunkkal segítjük a munkádat
  • Jól működő, könnyen kezelhető rendszerekkel dolgozhatsz
  • Folyamatosan fejlesztheted tudásod
  • Jól összeszokott lendületes csapatot irányíthatsz
  • Kiszámítható munkaidőben dolgozhatsz, hétköznapokon 8-17-óráig
  • Stabil vállalati háttér és fiatalos csapat

Munkavégzés helye: H-2030 Érd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre szíveskedjék elküldeni:
karrier@autocentrumszabo.hu